Materace

Najlepsze materace - Warszawa i Legionowo - SenSen.pl

Materace w Warszawie i Legionowie

Prowadzimy sprzedaż internetową i stacjonarną materaców, łóżek, stelaży, a także wszelkich niezbędnych podczas snu akcesoriów. Nasze salony znajdują się m.in. w Warszawie i Legionowie. Posiadamy szeroką ofertę materacy od najlepszych producentów, dzięki czemu z pewnością znajdą Państwo model idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Spośród dostępnych wariantów na szczególną uwagę zasługują materace piankowe, sprężynowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne i medyczne. Produkty wysyłamy do klientów na terenie całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jaki materac wybrać?

Wybierając materac, należy wziąć pod uwagę jego rozmiar. Do sypialni małżeńskiej najlepiej sprawdzi się produkt, który gwarantuje komfort snu dwóm osobom. W takim przypadku polecane są modele o wymiarach 160x200 lub 180x200. Istotna jest też masa ciała ich użytkowników — jeżeli jest podobna, wówczas idealny okaże się materac o konstrukcji kieszeniowej, wypełniony pianką. Jeśli jednak małżonkowie znacznie różnią się wagą, wówczas polecane są dwa mniejsze materace o wymiarach 80x200 lub 90x200. W takiej sytuacji każdy z partnerów wybiera model według swoich własnych preferencji. Ważne jest jednak to, aby oba warianty miały taką samą wysokość. Osoby o większej masie ciała lub cierpiące na schorzenia ze strony kręgosłupa powinny postawić na grubszy materac, który składa się z wielu warstw. Z kolei pacjentom leżącym dedykowane są modele medyczne.

Jak dobrać twardość materaca?

Twardość materaca to jeden z najistotniejszych parametrów determinujących komfort i wygodę podczas snu. Oferujemy modele miękkie, średnie, średnio twarde, twarde i bardzo twarde. Dobór tego najlepszego zazwyczaj uzależnia się od wagi osób, które będą z niego korzystały. Warto wiedzieć, że dobrze dobrany materac zapewnia kręgosłupowi możliwość przybrania naturalnego wygięcia w pozycji na wznak i linii zbliżonej do prostej na boku. Tylko wtedy ciało się rozpręża, a przestrzenie między dyskami napełniają się płynem i regenerują.

Sprężynowe

Materace kieszeniowe (kieszonkowe) Oferujemy Państwu szeroki wybór materaców kieszeniowych od renomowanych...

Piankowe

Materace piankowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort i zdrowy sen. Charakteryzują się one...

Medyczne

Materace medyczne Materace medyczne to specjalistyczne produkty dedykowane osobom, które potrzebują podłoża do snu...

Ekskluzywne

Materace ekskluzywne i luksusowe Materace ekskluzywne to produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się...

Lateksowe

Materace lateksowe to wyjątkowo komfortowe i elastyczne produkty, które dostosowują się do kształtu ciała,...

Jest 166 produktów.

Pokazano 1-12 z 166 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta