Poduszki

Poduszki puchowe z puchu gęsiego - SenSen.pl

Poduszki puchowe

Poduszki puchowe uważane są za jeden z najbardziej ekskluzywnych produktów do spania, który gwarantuje najwyższy komfort snu. Z tego powodu są doceniane nawet przez najbardziej wymagających użytkowników. Tego typu rozwiązania charakteryzują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, ponieważ puch przepuszcza powietrze, jest delikatny, miękki i sprężysty.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę poduszek puchowych pochodzących od renomowanych producentów, zarówno z wypełnieniem naturalnym jak i syntetycznym, przeznaczonych dla dzieci i dorosłych. Wysoka jakość materiału zapewnia ich niezawodność i wytrzymałość przez wiele lat.

Poduszka puchowa jaka najlepsza?

Poduszkę puchową należy dobrać do swoich potrzeb i preferencji. Warto jednak zwrócić szczególną uwagę na jej wypełnienie, wielkość i kształt. To pierwsze dostępne jest w wersji syntetycznej i naturalnej. Musi być ono jednak lekkie, puszyste, miłe w dotyku i odporne na zniekształcenia, a także zapewniać dobrą termoregulację, czyli odprowadzać pot i wilgoć.

Podczas wyboru poduszki, należy zwrócić szczególną uwagę na jej wielkość i kształt. Najbardziej uniwersalne są prostokątne modele o wymiarach 40x60, 90x70, lub 50x70. Rozmiar tego elementu warto dopasować do wielkości swojego łóżka, a także ułożenia ciała podczas snu.

Osoby, które zmagają się z dolegliwościami takimi jak astma lub alergie, powinny postawić na poduszki puchowe antyalergiczne. Ich wypełnienie zostało wykonane z lekkich, wytrzymałych i nieuczulających materiałów. Dodatkowo można je prać w wysokich temperaturach. Osoby starsze, które mają problemy z kręgosłupem, a zwłaszcza jego odcinkiem piersiowym i szyjnym, mogą zdecydować się na zakup medycznej poduszki puchowej. Takie produkty wypełnione są najwyższej jakości pianką termoelastyczną i nieco różnią się kształtem od standardowych modeli.

Jak prać puchowe poduszki?

Puchowe poduszki należy prać zgodnie z zaleceniami producenta umieszczonymi na metce. Trzeba być jednak świadomym, że nieodpowiednie czyszczenie tego typu produktów może spowodować zniszczenie wkładu puchowego. Zazwyczaj optymalna temperatura, którą można ustawić w pralce to 30-40 stopni Celsjusza. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować w pielęgnacji puchu mocnych środków piorących.

Poduszki termoelastyczne

Poduszki termoelastyczne to produkt, który cieszy się coraz większą popularnością ze względu na swoje unikalne...

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-12 z 76 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta