Poduszka puchowa Notte Amore Animex

209,00 zł

Dostępność: Od ręki
Czas dostawy: 1-2 dni
Rozmiar
Ilość

help_outlineNegocjuj cenę
Poduszka puchowa Notte Amore Animex

Poduszka puchowa Notte Amore Animex

 

redeem
Kupując ten produkt możesz zebrać 20 punktów lojalnościowych . Twój koszyk będzie zawierał 20 punktów Punkty możesz wymienić na kod rabatowy 10,00 zł .


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lista wariantów dostępnych w 24 godziny

Wariant produktu Cena Ilość Zamów
Poduszka puchowa Notte Amore Animex Poduszki Rozmiar - 40x40

209,00 zł

105
Ten produkt nie jest dostępny od ręki w wybranej ilości. Możesz go zamówić, lecz czas oczekiwania będzie dłuższy.
Poduszka puchowa Notte Amore Animex Poduszki Rozmiar - 50x60

339,00 zł

105
Ten produkt nie jest dostępny od ręki w wybranej ilości. Możesz go zamówić, lecz czas oczekiwania będzie dłuższy.
Poduszka puchowa Notte Amore Animex Poduszki Rozmiar - 50x70

379,00 zł

105
Ten produkt nie jest dostępny od ręki w wybranej ilości. Możesz go zamówić, lecz czas oczekiwania będzie dłuższy.

Komfortowa kolekcja

 

Kołdry i poduszki z tej serii zostały zaprojektowane i uszyte z miłości dla spania. Przyjemny w kontakcie ze skórą, delikatny batyst bawełniany oraz wyjątkowe puchowe wypełnienie to połączenie stworzone dla Ciebie. Dbasz o to by w Twojej sypialni panował ciepły, przytulny i miły nastrój? Wybierz AMORE.

 

Tkanina:

delikatny batyst 100% bawełna

Stopień sprężystości puchu:

FP 700 cu.in

Kołdra:

Kołdra kasetonowa

Rodzaj wypełnienia:

90% puch gęsi prany

Norma puchu:

EN 12934

Poduszka:

Poduszka trzykomorowa

 
 
 

Jak dobrać kołdrę?

Ze względu na sezonowy klimat w Polsce oraz różnorodność w Państwa preferencjach, przygotowaliśmy w naszej ofercie 3 klasy cieplne kołder.

Letnia kołdra (light) – kołdra wypełniona niewielką ilością puchu. Tworzy cienką warstwę izolacyjną i umożliwia uwalnianie nadmiaru ciepła podczas letnich nocy. Będzie dobrym wyborem jeżeli cenisz sobie lekkość i przewiewność podczas snu.

Całoroczna kołdra (medium) – uniwersalna kołdra o średniej grubości. Sprawdzi się w Twojej sypialni zarówno latem jak i zimą.

Zimowa kołdra (warm) – kołdra o podwyższonej wadze wypełnienia. Daje intensywne odczucie ciepła nawet w najbardziej mroźne noce. Jeżeli jesteś osobą ciepłolubną lub preferujesz spać przy otwartym oknie to jest ona stworzona właśnie dla Ciebie.

Standardowe rozmiary kołder Notte

Najczęściej wybieranymi rozmiarami kołdry dla dwóch osób dorosłych są:

180×200
200×200
220×200
220×240
160x200 140x200

 Oferujemy także możliwość wyprodukowania kołdry o niestandardowych wymiarach.

 

Produkty ręcznie robione w Polsce

Najwyższej jakości kołdra powstać może tylko i wyłącznie dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, znajomości produktu oraz wysokich umiejętności szycia. Odchodząc od fabrycznych metod, nasze kołdry i poduszki szyjemy ręcznie w zakładzie położonym na górzystym południu Polski. Dzięki koncentracji na szczegółach oraz wieloletniej praktyce zapewnimy Ci najwyższy komfort snu.

 
 
 
Polski gęsi puch
 
Wypełnienie naszych produktów stanowi polski, nowy, biały, gęsi puch własnej produkcji. Kluczowym aspektem naszej pracy jest zapewnienie najlepszego puchowego wypełnienia do naszych kołder i poduszek. Dlatego wszystkie produkty zakwalifikowane są do najbardziej restrykcyjnej klasy I, a czystość naszego puchu wynosi 1000 mm.

Co musisz wiedzieć o puchu:

Stopień sprężystości:
Stosunek objętości do wagi puchu oraz jego zdolności do kompresowania się i rozprężania.
Mierzona w jednostce cubic inch (cu. in.)

Norma puchu:
JIS L1903: Najbardziej rygorystyczna, japońska norma mierzenia parametrów puchu.

Norma puchu:
EN12934: Bardzo wysoka europejska norma mierzenia parametrów puchu.

Czystość:
Stopień czystości wskazuje na brak domieszek innych elementów. 1000 mm to najwyższy, możliwy wskaźnik.

 

Pochodzenie oraz przetwarzanie puchu

Jeżeli już jesteśmy przy puchu gęsim, to warto wspomnieć tutaj o wyjątkowych cechach tego wypełnienia. Panujący w Polsce klimat umiarkowany spowodował, że polskie gęsi na drodze ewolucji wytworzyły opierzenie o doskonałych parametrach izolacyjnych. Puch, który znajduje się w gęsich piórach, chroni zwierzęta zarówno mroźną zimą, jak i pozwala im świetnie sobie radzić z wysoką temperaturą latem. Używanie polskiego puchu w wysokiej jakości kołdrach nie powinno więc dziwić. Jednak tutaj dochodzi kolejny kluczowy aspekt w przygotowaniu wypełnienia, czyli przetworzenie puchu. Ważne dla końcowej jakości są umiejętności przerobienia materiału, tak by nie utracił on swoich najważniejszych właściwości. Dobrze przerobiony polski puch pozwala osiągać najlepsze efekty i umożliwia wyjątkowo komfortowe warunki wypoczynku.

 

 

Pielęgnacja kołdry

Aby móc cieszyć się długoletnim użytkowaniem kołder i poduszek puchowych
należy pamiętać o poniższych zasadach pielęgnacji:

  • Wyroby puchowe prać w temperaturze do 40 C.
  • Dokładnie i równomiernie suszyć kołdrę bezpośrednio po praniu.
  • Należy regularnie wietrzyć sypialnię i pościel.

 

Certyfikaty

Certyfikat Oeko-Tex Standard 100, klasa I - potwierdza, że produkt jest bezpieczny dla zdrowia i nie zawiera żadnych substancji szkodliwych. Natomiast klasyfikacja wyrobów do najsurowszej klasy I ( w klasyfikacji od I do VII) dowodzi, że są to produkty z najwyższej półki jakościowej.

Certyfikat NOMITE - przyznawany jest tylko tym wyrobom pościelowym, które spełniają najwyższe standardy higieniczne, zgodne z normą PAS 1008. Certyfikat ten jest gwarancją, że dany wyrób jest odpowiedni dla osób uczulonych na roztocza kurzu domowego.

Certyfikat ISO 9001 – podkreśla najwyższe światowe standardy jakości stosowane podczas produkcji naszych
wyrobów. 

 

 

Opis

Gwarancja
2 lata
Grupa produktów
Poduszka
Wypełnienie
Naturalne

Może Ci się również spodobać

Komentarze

System pozwala na dodawanie opinii tylko przez zarejestrowanych klientów, którzy zakupili dany produkt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta