Lista produktów marki Italcomfort

Marka Italcomfort została założona w 2017 roku, aby zaspokoić potrzeby klientów poszukujących wygodnych warunków do snu. Właściciele firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych, co pozwoliło na stworzenie kolekcji poduszek Italcomfort oraz łóżek tapicerowanych, które idealnie odpowiadają wymaganiom i potrzebom klientów.

Współpracując z wieloma firmami, udało im się stworzyć poduszki Italcomfort, które nie tylko zapewniają odpowiednie podparcie głowy i ramion, ale także maksymalny komfort użytkowania. Ich miękkość i sprężystość zostały starannie dostosowane, a brak nacisków zwrotnych zapobiega negatywnym skutkom dla skóry i tkanki podskórnej. Wszystkie użyte do produkcji komponenty są bezpieczne dla zdrowia człowieka i posiadają odpowiednie certyfikaty PZH oraz Oeko Tex 100.

Kolekcja łóżek tapicerowanych to modele, które podkreślają indywidualność i styl klienta. Dzięki elastyczności firmy, nasi klienci mogą zostać projektantami swojego własnego łóżka, wybierając jego kształt i wymiary, aby sprostać ich potrzebom. W ofercie Italcomfort znajdują się także wygodne i designerskie rozwiązania dla hoteli, moteli i pensjonatów, które zaspokoją potrzeby wymagających klientów.

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-12 z 22 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta