Materac Memo Class Manifattura Falomo

Dostępność: -
Czas dostawy: -
Ilość

help_outlineNegocjuj cenę
Materac Memo Class Manifattura Falomo

Materac Memo Class Manifattura Falomo

 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Memo Class to materac dwustronny. W zależności od preferncji można wybrać stronę bardziej komfortową odczuwalną jako miększą. Strona komfortowa dzięki piance Soy Memory Touch, otula nasze ciało pod wpływem nacisku. Strona twardsza, zapewnia większe podparcie dla kręgosłupa. Materac posiada 7 stref, które odpowiadają naturalnemu podziałowi ludzkiego ciała: strefa głowy, barków, lędźwi, miednicy, ud, łydek i stóp.

1. Hipoalergiczny pokrowiec

2. Soy Memory Touch - 3,5 cm (gęstość 45 kg/m3)

3. Aquatech® - 10 cm (gęstość 30 kg/m3)

4. Aquatech® - 10 cm (gęstość 35 kg/m3)

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci poprzez filtry powietrza. Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

SoiaBIO ​ Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

Pokrowiec z wieloma uchwytami ​ Opaska boczna pokrowca wyposażona jest we wkład wolumetryczny oraz w cztery wielofunkcyjne uchwyty, które pozwalają na swobodne obracanie materaca.

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

Pranie pokrowca ​ Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

Opis

Twardość
H3
średnio twardy
Rodzaj materaca
Piankowy termoelastyczny
Gwarancja
10 lat
Wysokość materaca
24cm

Komentarze

System pozwala na dodawanie opinii tylko przez zarejestrowanych klientów, którzy zakupili dany produkt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta