Materac Admiral Manifattura Falomo

Dostępność: -
Czas dostawy: -
Ilość

help_outlineNegocjuj cenę
Materac Admiral Manifattura Falomo

Materac Admiral Manifattura Falomo

 

redeem
Za ten produkt nie ma punktów lojalnościowych


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Admiral to materac składający się z bazy z pianki sojowej z 7 stefami nośnymi dającymi mocne wsparcie. Warstwa wierzchnia z pianki Aquatech® sprawia, że kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku. Całość pokryta elastycznym pokrowcem, miłym w dotyku. Pokrowiec jest hipoalergiczny, zdejmowany. ​ 

1. Hipoalergiczny pokrowiec

2. Aquatech® - 4 cm (gęstość 30 kg/m3)

3. Soy Organic - 16 cm (gęstość 35 kg/m3)

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci przez filtry powietrza. Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

SoiaBIO ​ Soja jest naturalnym surowcem pomagającym w walce z chorobami układu krążenia, niweluje problemy związane z menopauzą oraz sprzyja aktywności mózgu. Niedawne badania epidemiologiczne przeprowadzone na populacjach azjatyckich pokazują, że diety bogate w soję pomagają zmniejszyć liczbę przypadków raka okrężnicy, piersi i prostaty. Jest nietoksyczny, niedrażniący i nie powoduje alergii; przeciwdziała tworzeniu się bakterii i pleśni.

Pokrowiec z wieloma uchwytami ​ Opaska boczna pokrowca wyposażona jest we wkład wolumetryczny oraz w cztery wielofunkcyjne uchwyty, które pozwalają na swobodne obracanie materaca.

Bawełna jest najważniejszym roślinnym włóknem tekstylnym stosowanym w tkactwie ze względu na jej wyjątkową delikatność w kontakcie ze skórą. Manifattura Falomo używa go do pokrycia i wypełnienia swoich materacy, ponieważ jest doskonałym przewodnikiem ciepła odprowadzanym z ciała i utrzymuje chłód skóry.

Opis

Twardość
H3
średnio twardy
Rodzaj materaca
Piankowy wysokoelastyczny
Gwarancja
10 lat
Wysokość materaca
23cm

Komentarze

System pozwala na dodawanie opinii tylko przez zarejestrowanych klientów, którzy zakupili dany produkt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta