Materac Oxygen Motion Materasso

2 015,00 zł
Dostępność: Na zamówienie
Czas dostawy: 10-14 dni
Rozmiar
Ilość

help_outlineNegocjuj cenę
Materac Oxygen Motion Materasso

Materac Oxygen Motion Materasso

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lista wariantów dostępnych w 24 godziny

Wariant produktu Cena Ilość Zamów
Materac Oxygen Motion Materasso Rozmiar - 90x200

2 015,00 zł

2
Ten produkt nie jest dostępny od ręki w wybranej ilości. Możesz go zamówić, lecz czas oczekiwania będzie dłuższy.
Materac Oxygen Motion Materasso Rozmiar - 160x200

3 583,00 zł

1
Ten produkt nie jest dostępny od ręki w wybranej ilości. Możesz go zamówić, lecz czas oczekiwania będzie dłuższy.

Oxygen Motion z pokrowcem Aloe Vera.

Zawiera pianę Lavender o gęstości 40 kg/m3, która produkowana jest przy użyciu olejku lawendowego. Zapewnia ona podparcie dla całej linii kręgosłupa, jest naturalnie antybakteryjna i wysoce odporna na odkształcenia. Oprócz niej materac posiada także wodną piankę Nightfly wzmacniającą proces wymiany nagrzanego powietrza z wnętrza materaca. Nie można przy tym zapomnieć o opisywanej pianie Oxygen o gęstości 40kg/m3.

Dołączony pokrowiec Aloe Vera pomaga w pełnej regeneracji organizmu podczas snu, dzięki zawartym enzymom, substancjom mineralnym oraz aminokwasom.

Piana Oxygen
– zupełnie nowe wypełnienie materaca na polskim rynku Jeśli cenisz sobie wysoką elastyczność, stałość kształtu i długą żywotność materaca, to z pewnością zainteresuje Cię materac z tzw. zimnej pianki.

Zalety i charakterystyka piany Oxygen

Często można spotkać się z błędnym przekonaniem, że pianka jest nietrwała.
Nic bardziej mylnego!
Omawiana pianka tłoczona jest w niskiej temperaturze (od 75 do 85 stopni Celsjusza), a jej wypalanie trwa od 3 do 5 minut. Dzięki procesowi spieniania przy pomocy aktywnego tlenu materiał może mieć większą sprężystość charakterystyczną dla najlepszych sprężyn multipocket i elastyczność podobną do wysokiej klasy pian wysokoelastycznych, tzw. zimnych pianek.
Kupując materac z pianą Oxygen, dbasz także o środowisko naturalne. Wynika to z użycia mniejszej ilości substancji chemicznych oraz krótszego procesu wytwarzania pianki, co znacznie obniża koszty związane z pozyskaniem energii. Co więcej, materiał ma strukturę otwartych mikrokomórek, dzięki temu gwarantuje świetną przepuszczalność powietrza i świeżość, szczególnie ważną dla alergików i osób ceniących sobie wysoki standard higieny.

Podsumowując, materace z tzw. zimną pianką – w porównaniu do materacy z innym rodzajem pianki – mają ekologiczny charakter, gwarantują lepszą sprężystość i dopasowanie do ciała, a także wytrzymałość oraz świetną przepuszczalność powietrza.

Świetnie sprawdzają się dla osób z alergiami i ceniących sobie czystość i świeżość.

Opis

Twardość
średni
Rodzaj materaca
piana wysokoelastyczna
Gwarancja
10 lat
Wysokość materaca
22 cm
Produkt medyczny
nie
Grupa produktów
Materac
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta