materace Materasso

Materace Materasso - SenSen.pl

Materace Materasso

Materasso to producent oferujący wysokiej klasy materace wykonane z materiałów posiadających niezbędne atesty i certyfikaty. Jest to znana i ceniona słowacka firma, która powstała w 1995 roku. Większość jej produktów jest klasyfikowana przez Instytut Kontroli Leków jako wyroby medyczne. Materace te cechują się doskonałymi parametrami i występują w wersji klasycznej lub ortopedycznej.

Obecnie w ofercie marki Materasso znajdują się modele przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Firma zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów i projektantów, którzy gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. Od lat ceniona jest ona za ergonomię i klasę swoich wyrobów niemal we wszystkich krajach Europy.

Do produkcji materacy Materasso wykorzystywane są szwajcarskie kleje marki Simalfa. Jej produkty badane są również pod kątem zawartości formaldehydu i metali lekkich. Firma słynie również z wykorzystania olejów roślinnych do produkcji materaców, a także innych akcesoriów. Wyroby Materasso otrzymują również liczne certyfikaty takie jak FSC czy Oko Test. Materace

Materasso — kolekcje

Materasso to jeden z najbardziej cenionych producentów materacy w Europie. Dlatego też zdecydował się, aby podzielić swoją ofertę na kolekcje przeznaczone dla różnych użytkowników, niezależnie od ich zasobności portfela i potrzeb. Marka oferuje zarówno uniwersalne modele o dobrej relacji ceny do jakości, jak i bardziej zaawansowane materace, które znacznie podnoszą komfort snu. Osoby z problemami zdrowotnymi szczególnie docenią linię wyrobów medycznych, wykonanych z najlepszych surowców i spełniających najwyższe europejskie standardy. Produkty te idealnie dopasowują się do kształtu i ułożenia ciała, gwarantując zdrowy sen i wypoczynek.

W naszej ofercie znajdą Państwo materace Materasso nawierzchniowe, a także modele bardziej zaawansowane technologicznie - dla dzieci i dorosłych. Różnią się one między sobą także okresem gwarancji, który wynosi od 2 do nawet 10 lat. Zapraszamy na zakupy do naszych salonów i sklepu internetowego.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-12 z 33 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta