materace Relaks

Materace Relaks - SenSen.pl

Materace Relaks

Materace Relaks Relaks to polska marka materaców, która swoją fabrykę uruchomiła w 1997 roku. Jest ona zlokalizowana w pobliżu Borów Tucholskich, w otoczeniu przepięknej, dziewiczej natury, przez co zobligowana jest do przestrzegania restrykcyjnych norm środowiskowych. Współpracuje z odbiorcami w Polsce i w Europie.

Produkty marki Relaks dedykowane są nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, którzy cenią sobie ich ponadprzeciętne parametry techniczne, a także komfort użytkowania. Wyroby te są doceniane również przez osoby, którym nie jest obojętny los środowiska i chcą minimalizować szkodliwe substancje w swoim otoczeniu. Producent ten podczas wytwarzania różnego rodzaju materaców — bonelowych, kieszonkowych, piankowych i lateksowych wykorzystuje całkowicie ekologiczny klej. Produkty te są więc całkowicie bezpieczne zarówno dla ludzi jak i środowiska. Firma Relaks do produkcji materaców wykorzystuje jedynie najwyższej jakości materiały, dlatego jej wyroby są objęte długoletnią gwarancją. Tkaniny są dobierane w taki sposób, aby cechowały się nie tylko dużą wytrzymałością i odpornością, ale także były naturalne i miłe w dotyku.

Materace Relaks — wieloletnia tradycja

Producent materacy — firma Relaks jest częścią niemieckiej grupy kapitałowej FEY & Co, której tradycja w produkcji sięga 1926 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczenia marka potrafi wykorzystywać innowacyjne technologie, łącząc je z klasyczną techniką rzemieślniczą, dzięki czemu stale zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Wszystkie produkty, które oferuje, są bardzo wysokiej jakości i zostały wykonane z najwyższą precyzją i dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu jej wyroby służą użytkownikom przez wiele lat. W swoim portfolio posiada zarówno materace sprężynowe jak i piankowe cechujące się prozdrowotnymi właściwościami, które zostały stworzone z myślą osobach aktywnych, gwarantując im ergonomiczną pozycję podczas odpoczynku. Pokrowce z kolei wykonane są z materiału antyalergicznego. Tkaniny użyte do produkcji materaców posiadają certyfikat Oeko-Tex, co oznacza, że są one wolne od wszelkich szkodliwych substancji.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta