Kołdry

Kołdry puchowe i kołdry syntetyczne - SenSen.pl

Kołdry puchowe

Sypialnia to miejsce, w którym można się zrelaksować i zregenerować. Z tego powodu należy zadbać o jej właściwe wyposażenie. Nie jest tajemnicą, że podstawą w tym pomieszczeniu jest łóżko i wygodny materac, ale nie można zapomnieć również o akcesoriach takich jak np. kołdra puchowa. Jest ona doskonałym wyborem dla wszystkich wymagających klientów. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór kołder puchowych od renomowanych producentów w różnych wymiarach — zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oferujemy modele z wypełnieniem naturalnym jak i syntetycznym, a także dedykowane alergikom.

Kołdry syntetyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo kołdry syntetyczne, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów — włókien silikonowych lub poliamidowych — wypełnienie to nie ustępuje niczym modelom naturalnym. Dbając o swój komfort warto sięgnąć po kołdry syntetyczne wolne od wszelkich szkodliwych związków i alergenów. Włókna, z których wykonane są produkty w naszej ofercie poddawane są stałym kontrolom i badaniom, gwarantując bezpieczeństwo ich użytkowania. Dodatkowo dzięki nowoczesnej technologii produkcji, kołdry syntetyczne są wyjątkowo trwałe i komfortowe.

Kołdra puchowa jaka najlepsza?

Kołdra puchowa to osobisty przedmiot, który należy dobrać do swoich własnych preferencji. Wielu naszych klientów posiada kilka modeli, stosowanych w różnych porach roku. Zimą decydują się na kołdry o większym ciężarze wsadu, z kolei latem na najlżejsze. Waga pierzyny ma też wpływ na komfort jej użytkowania. Osoby cierpiące na alergie lub astmę, powinny wybrać model hipoalergiczny, który jest dostosowany do ich potrzeb.

Kołdra puchowa jak prać?

Kołdrę puchową należy prać zgodnie z zaleceniami producenta. Takie informacje umieszczone są zawsze na metce produktu. Nie powinna być ona jednak czyszczona przy użyciu silnych detergentów, ponieważ mogą one spowodować utratę jej puszystości i zniszczyć materiał. Na etykiecie znajduje się również zapis dotyczący tego, w jakiej temperaturze należy prać kołdrę puchową. W przypadku odświeżenia produktu wystarczy 40 stopni. Aby jednak pozbyć się drobnoustrojów, zalecana jest wyższa temperatura — min. 60 stopni.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-12 z 30 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta