Materace Royal Coil

Materace Royal Coil - SenSen.pl

Materace Royal Coil

Royal Coil to znany na całym świecie brytyjski producent materacy klasy premium. Produkty tej firmy przeznaczone są dla najbardziej wymagających, ceniących sobie najwyższą jakość wykonania użytkowników. Oferujemy Państwu materace Royal Coil o ponadczasowym wzornictwie, które doskonale wpisują się w klimat wnętrz luksusowo urządzonych, np. w stylu glamour, bądź też wzorowanych na komnatach królewskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producent ten poza estetycznym designem swoich produktów gwarantuje również ich ergonomiczną konstrukcję, a co za tym idzie, wygodę podczas wypoczynku.

Materac Royal Coil — jak wybrać idealny dla siebie?

W naszej ofercie znajdą Państwo materace marki Royal Coil w wersji sprężynowej, hybrydowej, a także wykonane z piany termoelastycznej o różnym stopniu twardości i wymiarach. Standardowy model Mars Duo produkowany jest z pianki Comfort Foam oraz Memory, które redukują ucisk ciała na powierzchnię materaca, dzięki czemu idealnie dopasowuje się on do kształtów użytkownika. Wariant ten jest obszyty antyalergicznym materiałem, a z kolei pas wentylacyjny pozwala na właściwą cyrkulację powietrza w łóżku.

Nasi klienci cenią sobie również model Western Duo ze względu na to, że wykonany jest on z niesłychaną starannością i dbałością o szczegóły i jakość. Zastosowane w nim sprężyny kieszeniowe pozwalają na uzyskanie doskonałego podparcie kręgosłupa i idealne podtrzymanie ciała. Warstwa pianki z kolei odpowiada za właściwą wentylację i komfort snu.

Na uwagę zasługuje również wielowarstwowy materac Vouge, w którym producent zastosował sprężyny kieszeniowe, a także typu mini, dzięki czemu idealnie dopasowują się one do wszelkich krzywizn kręgosłupa. Z kolei welurowy pokrowiec zapewnia łatwą higienę i charakteryzuje się właściwościami antyalergicznymi. Z tego powodu rozwiązanie to doceniają nawet najbardziej wymagający klienci, którzy poszukują luksusowego łóżka o właściwościach antyalergicznych z ortopedycznym backcarem. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych sklepów stacjonarnych i strony internetowej.

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta