Medyczne

Materace medyczne i rehabilitacyjne - Warszawa i Legionowo - SenSen.pl

Materace medyczne

Materace medyczne to specjalistyczne produkty dedykowane osobom, które potrzebują podłoża do snu o określonych właściwościach. Z tego powodu powinny posiadać status wyrobu medycznego. Aby go osiągnąć, instytucje kontrolne poddają je badaniom, które potwierdzają ich wymagane parametry. Tego typu produkty muszą być w pełni bezpieczne dla zdrowia i gwarantować najwyższy poziom stabilizacji sylwetki podczas wypoczynku.

Materace rehabilitacyjne w Legionowie

Oferujemy Państwu najwyższej jakości materace rehabilitacyjne o różnym stopniu twardości i konstrukcji od renomowanych producentów. Prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną w naszych salonach zlokalizowanych m.in. w Legionowie. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby pomóc Państwu w doborze odpowiedniego produktu.

Materace rehabilitacyjne w Warszawie

Materace rehabilitacyjne muszą spełniać najwyższej jakości standardy ze względu na to, że są to produkty specjalnego przeznaczenia. Nasza firma zajmuje się sprzedażą jedynie certyfikowanych modeli pochodzących od renomowanych producentów, które zakwalifikowane są jako wyroby medyczne. W naszej ofercie znajdują się warianty ze sprężyną kieszeniową, a także z pianki termoelastycznej i wysokoelastycznej. Zapraszamy Państwa do naszego salonu sprzedaży w Warszawie lub zakupów za pośrednictwem strony internetowej.

Jaki najlepszy materac po operacji kręgosłupa?

Po operacji kręgosłupa należy zaopatrzyć się w materac klasyfikowany jako wyrób medyczny. Taki produkt zapewnia właściwe podparcie plecom, dzięki czemu ich mięśnie są odciążone i możliwa jest pełna regeneracja organizmu. Modele rehabilitacyjne przyspieszają rekonwalescencję i przynoszą ulgę w bólu, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo po operacji i odpowiednie wsparcie uszkodzonym kręgom.

Jaki materac do łóżka rehabilitacyjnego?

Osoby korzystające z łóżka rehabilitacyjnego powinny zaopatrzyć się w odciążający kręgosłup materac medyczny. Wyspecjalizowany produkt pozwala poprawić ukrwienie całego organizmu, dzięki czemu przyspiesza jego regenerację i zapewnia użytkownikowi długi wypoczynek. Dodatkowo dopasowuje się on do kształtów ciała i nie odkształca nawet podczas dłuższego leżenia. Zapewnia również odpowiednią wentylację.

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-12 z 63 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta