materace Senactive

Materace Senactive - SenSen.pl

Materace Senactive

Senactive to polski producent materacy ze Śląska, który tworzy innowacyjne projekty w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. To firma z wieloletnim doświadczeniem zatrudniająca profesjonalistów posiadających nie tylko ogromną wiedzę, ale i pasję widoczną w każdym ich produkcie. Senactive wykorzystuje do produkcji najwyższej jakości pianki, sprężyny i tkaniny, aby stworzyć doskonałe materace.

W ofercie posiadamy modele tej marki zarówno wyposażone w kieszeń sprężynową, jak i te na bazie piany termoplastycznej. W naszym sklepie znajdą Państwo materace nawierzchniowe, a także bardziej zaawansowane technologicznie warianty termoelastyczne. Z uwagi na wykorzystywane przez producenta wysokiej jakości materiały, zapewnia on długoletnią gwarancję, sięgającą nawet 10 lat.

Materace Senactive — technologia FreshFlow i X-Coil

Firma Senactive to w Polsce lider nowoczesnych rozwiązań technologicznych w swojej dziedzinie. Stworzyła ona kolekcję FreshFlow, w której zastosowano system niewielkich kanalików gwarantujących doskonałą wentylację wkładu materaca. Dodatkowa perforacja z kolei nie tylko poprawia cyrkulację powietrza, ale również odprowadzenie wilgoci, dzięki czemu zwiększa się poziom wygody użytkowania wyrobu. Technologia ta zapewnia właściwą higienę snu i komfort nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Kolekcja dedykowana jest zwłaszcza osobom aktywnym, dla których zdrowy sen jest podstawą regeneracji.

Na szczególną uwagę zasługują też materace na sprężynie X-Coil. Jest to najtwardszy model używany do produkcji tego typu wyrobów. W połączeniu z gęstą pianką poliuretanową oraz moletowaną pianką termoelastyczną tworzy wyjątkowo wygodną konstrukcję. Materac redukuje uciski i dostosowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu zapewnia wysoki komfort użytkownikom o zróżnicowanej wadze. Najwyższej klasy wykończenie w postaci pokrowca z elastycznej tkaniny sprawia, że materac jest nie tylko wygodny, ale również trwały, a ponadto prezentuje się estetycznie.

Oferujemy Państwu szeroką gamę materaców firmy Senactive. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów i strony internetowej!

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta