Wysokoelastyczne

Nowoczesne materace wysokoelastyczne - SenSen.pl

Materace wysokoelastyczne

Materace wysokoelastyczne to produkty najwyższej jakości, cenione przez osoby poszukujące optymalnych warunków do regeneracji i snu. W naszej ofercie posiadamy modele o różnym stopniu twardości od najbardziej cenionych producentów na rynku. Wierzymy, że każdy z Państwa znajdzie model idealnie dostosowany do swoich potrzeb. Materace takie są niezwykle trwałe, dlatego na część z nich oferujemy nawet 15 lat gwarancji.

Co to jest materac wysokoelastyczny?

Materac wysokoelastyczny to produkt wykonany z pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się niezwykle dużą wytrzymałością, a także odpornością na wszelkie odkształcenia. To sprawia, że zachowuje swoje właściwości przez bardzo długi czas. Jej budowa opiera się na otwartych strukturach komórkowych, dzięki czemu gwarantuje wysoki poziom wentylacji. Materace wysokoelastyczne idealnie dopasowują się do sylwetki, dlatego stanowią doskonałe podparcie dla kręgosłupa. Cechują się również sprężystością i ułatwiają użytkownikowi zmianę pozycji podczas snu.

Materac z pianki wysokoelastycznej — czym się wyróżnia?

Materac z pianki wysokoelastycznej wyróżnia się zwiększoną sprężystością, dzięki czemu gwarantuje wysoką elastyczność punktową. Tego typu modele uginają się wtedy, kiedy mają styczność z ciałem, dzięki czemu kręgosłup może przyjąć naturalną dla siebie pozycję. Materac z pianki wysokoelastycznej jest szczególnie ceniony przez alergików, ponieważ dzięki swojej wyjątkowej budowie gwarantuje, że do jego wnętrza nie dostają się żadne zanieczyszczenia, kurz czy sierść. Dodatkowo łatwo odprowadza wilgoć, dzięki czemu nie tworzy warunków do rozwoju roztoczy, grzybów czy pleśni.

Produkty wykonane z pianki wysokoelastycznej to idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników, którzy cenią sobie komfort snu i właściwe podparcie kręgosłupa. Tego typu modele są używane zarówno przez młodzież, osoby dorosłe, jak i te w podeszłym wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę materacy wysokoelastycznych o różnym stopniu twardości. Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych i strony internetowej.

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-12 z 48 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta