materace Hilding

Materace Hilding - SenSen.pl

Materace Hilding

Hilding to szwedzki producent materaców, który swoją działalność rozpoczął w 1939 roku. Na polskim rynku działa już od 20 lat i w tym czasie zdążył zdobyć zaufanie wielu klientów, którzy cenią go za wysoką jakość produktów i doskonałe wzornictwo. Obecnie Hilding Anders dba o wypoczynek i zdrowy sen tysięcy użytkowników na całym świecie. W swojej ofercie posiada zarówno materace sprężynowe, piankowe, hybrydowe jak i nawierzchniowe w wielu różnych rozmiarach zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą produktów tej marki.

Materace Hilding — jakość i bezpieczeństwo użytkowania

Jednymi z najchętniej wybieranych przez klientów materaców są modele piankowe. Wyprodukowane są one z surowców wysokoelastycznych, dzięki czemu idealnie dopasowują się do kształtu ciała użytkownika o każdej wadze. Dzięki otwartokomorowej strukturze pianki zapewniają odpowiednią higienę snu. Takie modele są polecane szczególnie osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

W portfolio marki Hilding znajdują się również różnego rodzaju materace sprężynowe — zarówno bonelowe, kieszeniowe jak i hybrydowe. Są niezwykle wytrzymałe na nacisk i zapewniają równomierne podparcie dla kręgosłupa, dlatego stanowią podstawę wygodnego i komfortowego snu. Z tego powodu doceniają je setki użytkowników na całym świecie.

Materace Hilding - z myślą o zdrowiu

Hilding wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich klientów. Marka z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach użytkowników wypuściła linię materaców medycznych Produkty te przeszły szereg badań, dzięki którym uzyskały status wyrobów medycznych.

Prozdrowotna kolekcja materacy Hilding wspomaga proces rehabilitacji wad postawy i przeciwdziała odleżynom. Została stworzona z zachowaniem najwyższych standardów. Do produkcji tych wyrobów użyto oddychających, antyalergicznych materiałów, które zapobiegają powstawaniu pleśni i grzybów. Wszystkie materace tego producenta zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta