PRODUKTY OD RĘKI

Materace od ręki

Standardowy czas oczekiwania na dostawę w przypadku większości oferowanych przez nas materaców wynosi od 2 do 14 dni. Jednak jako firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znamy potrzeby naszych klientów i zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiany w życiu mogą zachodzić bardzo dynamicznie. W związku z tym, na przykład wskutek przeprowadzki lub zniszczenia poprzedniego materaca, często bardzo szybko potrzebny jest nowy.

Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy wysokiej klasy materace. Niektóre modele w standardowych rozmiarach takich jak na przykład 160x200 dostępne są od ręki. Czas realizacji takiego zamówienia wynosi 24 godziny. Dzięki temu nasi klienci mogą zapewnić sobie komfortowe miejsce do spania, bez konieczności długiego oczekiwania na wybrany produkt.

W naszej ofercie znajdą Państwo również modele dziecięce, na przykład o wymiarach 120 × 60. Wśród produktów dostępnych od ręki w sklepie internetowym można wymienić też ochraniacze, łóżka, poduszki i stelaże. Rozwiązanie to umożliwia szybkie skompletowanie komfortowego miejsca do spania. Zachęcamy do śledzenia zawartości naszej zakładki na bieżąco, ponieważ jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty.

Jaki materac wybrać?

Oferujemy Państwu szeroki wybór materaców w różnych rozmiarach. W swojej ofercie posiadamy modele sprężynowe, piankowe, termoelastyczne, wysokoelastyczne, medyczne i ekskluzywne o różnym stopniu twardości. W naszych salonach stacjonarnych i sklepie internetowym znajdują się produkty przeznaczone dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych.

Obecnie największą popularnością wśród naszych klientów cieszą się modele piankowe i sprężynowe. Te pierwsze zbudowane są z niewielkich kieszeni, w których umieszczone są sprężyny. Każda z nich porusza się osobno, dlatego też dopasowuje się do zachowania użytkownika. Z kolei materace z pianki termoelastycznej również dostosowują się do kształtu ciała osoby śpiącej i polecane są szczególnie alergikom. Każdy taki produkt powinien zapewniać właściwe podparcie i obciążenie kręgosłupa.

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-12 z 51 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta