Stelaże

Stelaże do łóżek - drewniane stelaże pod materac - SenSen.pl

Stelaże

Stelaż stanowi nieodłączny element każdego łóżka. W dużej mierze to właśnie on odpowiada za właściwe podparcie podczas snu, a także żywotność materaca. Pozwala też na wentylację, a więc zapobiega powstawaniu pleśń i roztoczy. Oferujemy Państwu szeroką gamę różnego rodzaju stelaży bez regulacji, a także z regulacją ręczną, bądź automatyczną. W naszych salonach i na stronie internetowej znajdą się modele dopasowane do pojedynczych i podwójnych łóżek o różnych wymiarach.

Jaki stelaż do łóżka?

Wybierając stelaż do łóżka, warto wziąć pod uwagę swoje indywidualne potrzeby, a także rodzaj posiadanego materaca. Od wielu lat dużą popularnością cieszą się klasyczne stelaże bez możliwości regulacji, które doskonale sprawdzają się w zestawieniu ze wszystkimi rodzajami materaców, zarówno piankowymi jak i sprężynowymi.

Dużym zainteresowaniem cieszą się też nowoczesne stelaże z możliwością ręcznej lub elektrycznej regulacji położenia zagłówka, a także podnóżka. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku osób chorych i starszych spędzających dużo czasu w łóżku. Dzięki regulacji możliwe jest optymalne ustawienie pozycji podczas odpoczynku. Decydując się na taki wariant warto jednak wcześniej sprawdzić, czy może być on stosowany razem z modelem zakupionego materaca. Warto jednak zaznaczyć, że tego typu konstrukcje najczęściej wyróżniają się uniwersalnym charakterem, który gwarantuje kompatybilność z wersjami piankowymi i lateksowymi.

Podczas wyboru stelażu należy też zwrócić uwagę na rozmiar łóżka. Na rynku dostępne są modele pojedyncze, a także podwójne. W przypadku posłań dwuosobowych można sięgnąć po dwa odrębne moduły lub jeden dwupolowy.

Po co jest stelaż pod materac?

Stelaż chroni materac przed odkształceniami. Z tego powodu należy dopasować gęstość jego listewek do posiadanego modelu. Dodatkowo amortyzuje on nacisk, jaki użytkownik wywiera na podłoże i gwarantuje lepsze podparcie podczas snu. Jest to ważny element również ze względu na higienę, ponieważ gwarantuje prawidłową cyrkulację powietrza w materacu, dzięki czemu nie dochodzi w nim do tworzenia się pleśni i roztoczy.

Stelaże bez regulacji

Stelaże bez regulacji to proste, ale niezbędne elementy każdego łóżka. W tej kategorii znajdziesz stelaże wykonane z...

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-12 z 24 pozycji

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta