OUTLET

Outlet materacy

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny dla każdego naszego klienta jest dobór właściwego materaca. Ten element wyposażenia sypialni odpowiada nie tylko za komfort i wygodę podczas snu, ale również właściwe podparcie ciała. Niskiej klasy modele często nie gwarantują wystarczających parametrów użytkowych. Z kolei droższe wersje mogą być poza zasięgiem niektórych użytkowników. Dlatego udostępniamy Państwu zakładkę outlet.

Znajdują się w niej materace powystawowe w obniżonych cenach, które pochodzą z naszych salonów stacjonarnych. Są nieużywane, mogły być jednak testowane przez klientów. Część modeli pochodzi z naszego sklepu internetowego i jest całkowicie nowa, lecz ze względu na ograniczoną pojemność magazynów zdecydowaliśmy się na obniżenie ich cen.

Jakie modele materacy znajdują się w outlecie?

W outlecie materacy można znaleźć również końcówki serii, a także modele w niestandardowych wymiarach. Warto jednak zaznaczyć, że każdy produkt jest nowy i pełnowartościowy. Jeżeli posiadałby jakiekolwiek uszkodzenia lub zabrudzenia, w opisie produktu umieścimy informacje na ten temat.

W tej zakładce mogą znaleźć się zarówno materace dziecięce, pojedyncze jak i podwójne o różnych wymiarach, pochodzące od renomowanych producentów, którzy wykorzystują do ich produkcji najwyższej jakości materiały. Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które poszukują szybkich i tanich rozwiązań do swojej sypialni. Jest to doskonałe rozwiązanie również dla właścicieli hoteli i pensjonatów.

Nasz outlet pozwala kupić materac w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo modele te są dostępne od ręki, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na szybki termin realizacji zamówienia. Zachęcamy do śledzenia zakładki outlet, ponieważ na bieżąco zamieszczamy w niej nowe produkty. Zaglądając do niej regularnie, z pewnością nie przegapią Państwo okazji i zakupią model dostosowany do swoich preferencji w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą materacy outletowych!

Aktywne filtry

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta