Odkryj historię marki Serta: 90 lat doświadczenia w produkcji materacy

person Autor: Sensen.pl Dnia:

Materace Serta to ponad 90 lat doświadczenia w produkcji materacy, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wyjątkowego komfortu. Serta jest liderem w branży materaców, a ich produkty można znaleźć w najlepszych hotelach na całym świecie. Firma konsekwentnie wprowadza nowości i innowacje, dzięki którym od lat pozostaje na pozycji nr 1 w Stanach Zjednoczonych. Materace Serta to gwarancja jakości, komfortu i wyjątkowego snu w każdym przedziale cenowym.

Serta to producent materacy, który istnieje na rynku od 1931 roku. Od tamtego czasu marka stała się pionierem w dziedzinie komfortu i wprowadziła wiele nowości na rynek. Każdy materac Serta został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu naprawdę wyjątkowego komfortu. Serta jest obecnie wiodącą marką w branży materacy, a jej celem jest zapewnienie wyjątkowego komfortu dla każdego poprzez wytwarzanie produktów w każdym przedziale cenowym. W 2011 roku wprowadzono przełomowy iComfort Sleep System, a w 2012 roku firma osiągnęła w rankingu producentów materacy pozycję nr 1 w Stanach Zjednoczonych. Sukces marki Serta nie ogranicza się tylko do Stanów Zjednoczonych. Jej produkty są eksportowane do ponad 150 krajów na całym świecie, zdobywając uznanie i zaufanie klientów na różnych kontynentach. Marka zdobyła wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym tytuł najbardziej polecanej amerykańskiej marki materacy według magazynu Women's Choice Award w latach 2014, 2015 i 2016.

Materace Serta

Historia marki Serta jest pełna innowacji i przełomowych rozwiązań. Już w 1931 roku firma wprowadziła na rynek materac Perfect Sleeper®, który stał się kamieniem milowym dla branży. Od tego czasu Serta wprowadzała kolejne nowości, takie jak materac Sertapedic® w 1950 roku, który zaskakiwał klientów hasłem "śpisz na nim, a nie w nim". W 1970 roku firma przeciwstawiła się powszechnemu przekonaniu o konieczności twardszego materaca, wprowadzając na rynek pierwszy na świecie materac "Pillow Soft®". Kolejnym krokiem innowacyjnym było wprowadzenie systemu sprężyn multispring w 1980 roku. W 1992 roku firma zyskała swoje kultowe logo, które jest używane do dziś.

W latach 2000-2010 Serta kontynuowała swoją misję doskonalenia snu, wprowadzając przełomowy iComfort Sleep System, wyposażony w zaawansowaną technologię chłodzenia. W 2010 roku Serta nawiązała współpracę z National Sleep Foundation, aby przeprojektować materace Perfect Sleeper®, rozwiązując 5 typowych problemów ze snem, takich jak wiercenie się i obracanie, czy nadmierne przegrzewanie się. Te innowacyjne rozwiązania przyczyniły się do osiągnięcia przez Sertę pozycji lidera w branży materacy.Materace Serta zdobyły także uznanie w branży hotelarskiej. Od dziesięcioleci znajdują się one w najlepszych hotelach na całym świecie, takich jak Bellagio w Las Vegas, Hilton, Conrad International Hotels, MGM Grand, Caesars Palace Las Vegas, Waldorf Astoria czy Aloft. Marka Serta jest dumna z tego, że jej produkty są wybierane przez tak prestiżowe obiekty hotelowe, co świadczy o ich doskonałej jakości i komforcie.Owieczki Serta stały się ikoną marki, dzięki kampanii reklamowej "Counting Sheep". Animowane przez Aardman Animations, owieczki liczące z Serty pojawiały się od 2000 roku, a ich przygody i zabawne perypetie przyciągały uwagę klientów. Kampania ta była dowodem na to, że ludzie wybierają materace Serta, które zapewniają im lepszy sen niż liczenie owiec.

Niezależnie od preferencji i budżetu, marka Serta oferuje materace dla każdego. Jej asortyment obejmuje materace ekskluzywne, które zapewniają najwyższy poziom komfortu i luksusu, jak również modele dostępne w przystępniejszych cenach, które wciąż gwarantują doskonałą jakość i wsparcie dla snu.

Dążenie do doskonałości i pasja do tworzenia produktów najwyższej jakości sprawiają, że marka Serta jest liderem w branży materacy. Jej zaangażowanie w innowacje i dbałość o zdrowy sen przekładają się na zadowolenie milionów użytkowników na całym świecie. Wybierając materac marki Serta, wybierasz nie tylko doskonały produkt, ale także najlepsze wsparcie dla Twojego snu i regeneracji.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta