Materac Golf Memory Manifattura Falomo

Dostępność: -
Czas dostawy: -
Ilość

help_outlineNegocjuj cenę
Materac Golf Memory Manifattura Falomo

Materac Golf Memory Manifattura Falomo

 

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Materac Golf Memory gwarantuje wysoki komfort spania dzięki zróżnicowaniu stref nośnych. Optymalnie podtrzymuje ramiona oraz miednicę.  Jest to materac który dzięki swojej budowie stwarza odczucia podobne do materacy sprężynowych.

Wyselekcjonowane materiały - maksymalny komfort

 

Golf Memory to hipoalergiczny materac ze zdejmowanym pokrowcem. Warstwa Soy Memory zapewnia dużą miękkość oraz podparcie. Dolna warstwa Aquatech® o dużej gęstości wspiera obszar lędźwiowy. Główny rdzeń materaca to innowacyjna warstwa Aquatech® specjalnie profilowana posiadająca 250 punktów podparcia.

Wysokość materaca: 24 cm

SOYMEMORY

SOIA (DN 40).png

Profil Soy Memory Touch z falistym wykończeniem, delikatnie dopasowuje się do nacisku ciała, aby zapobiec kompresji kręgosłupa.

 AQUATECH

Aquatech_woda.png

Aquatech® to pianka otrzymana z mieszaniny polimerów i wody, stworzona wyłącznie dla produktów z najwyższej półki. Aquatech® zachowuje się jak naturalna gąbka: użyta woda wytwarza miliony maleńkich otworów co pozwala na usuwanie wilgoci, przez filtry powietrza.

 

Dzięki Aquatech® kręgosłup i szyja zachowują swój naturalny kształt podczas odpoczynku, pozwalając na delikatne rozciąganie. Okolica szyi i ramion są zsynchronizowane i dopasowane w wyjątkowy sposób do Twojego ciała dając wsparcie dla kręgosłupa bez uczucia nacisku.

Pokrowiec

golf-memory-falomo-materasso_1_edited_ed

 

Pokrowiec wykonany jest z delikatnej i eleganckiej tkaniny Stretch Damask wzbogaconej pikowanymi szwami. Taśma boczna wyposażona jest w praktyczny zamek błyskawiczny oraz wygodne uchwyty.

Pranie pokrowca

lavabilità-materasso-falomo.jpg

Radzimy regularnie wietrzyć wewnętrzny rdzeń materaca poprzez zdejmowanie górnej części pokrowca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać w pralce w maksymalnej temperaturze 60 ° C, uniakć trybu wirowania.

Opis

Twardość
średni
Rodzaj materaca
piana wysokoelastyczna
Gwarancja
10 lat
Produkt medyczny
tak

Komentarze

System pozwala na dodawanie opinii tylko przez zarejestrowanych klientów, którzy zakupili dany produkt.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Opinie mogą być dodawane tylko przez klientów, którzy kupili ten produkt

  • Rejestracja

Rejestracja nowego konta